RU  UA

На трасі Дніпро-Павлоград з`являться дорожня поліція і тактичні групи

На трасі Дніпро-Павлоград з'являться дорожня поліція і тактичні групи За словами в.о. заступника начальника поліції Володимира Богоніса, зараз проходить набір в поліцейські комісії, а кандидати будуть затверджені на найближчій сесії Дніпропетровської облради. Далі буде оголошений конкурсний набір на службу в дорожню патрульну поліцію і, відповідно, пройде сам конкурсний відбір.

Крім того, з вересня планується навчання майбутніх поліцейських протягом двох з половиною місяців. Очікується, що до кінця року новостворений підрозділ почне працювати на дорогах області.

«Дорожня патрульна поліція буде забезпечувати безпеку на дорогах національного, міжнародного та регіонального значення. Поліцейські наряди будуть працювати на ділянках траси, де зафіксовано найбільший рівень ДТП. Перші 136 осіб будуть обслуговувати трасу в напрямку Дніпро-Павлоград, Дніпро-Решетилівка і Дніпро-Запоріжжя-Сімферополь. Вони будуть підпорядковані на місцях управлінням патрульної поліції в Дніпрі», - розповів Володимир Богоніс.

Поява дорожньої поліції і тактичних груп на трасі Дніпро-Павлоград намічено на грудень 2017 року.