RU  UA

У Павлоградському відділі поліції більше немає спецлінії 102

Якщо раніше дзвінки павлоградців надходили в Павлоградський відділ поліції на спецлінію «102», то зараз прийом і обробку телефонних дзвінків громадян ведуть оператори Єдиного контакт-центру, що функціонує при ГУ Нацполіціі в Дніпропетровській області. Про це www.05632.com.ua розповіла прес-секретар Павлоградського відділу поліції Ганна Малишева.

Оператори Єдиного контакт-центру здійснюють прийом і обробку телефонних дзвінків жителів всієї Дніпропетровської області й перенаправляють до відповідних відділень поліції вже реєстраційну карту. За таким же принципом зараз працює екстрена медична допомога.

Основним завданням Єдиного контакт-центру є отримання від населення інформації про злочини, правопорушення та інші події та негайне внесення отриманої інформації в бази даних, що сприятиме швидкому та якісному вирішенню проблемних питань заявника, відновлення його законних прав і свобод.

Номер спецлінії поліції так і залишився незмінним - «102». Після того, як оператор Єдиного контак-центру прийме заяву, вона негайно передається на місця для реагування.

«Якщо, з якоїсь причини, павлоградці не зможуть додзвонитися до Єдиного контакт-центру на спецлінію «102 », вони можуть звернутися безпосередньо до чергової частини Павлоградського відділу поліції за телефонами 6-22-31 або ж (066)-283-53 -06», - розповіла Ганна Малишева.Комментарии