RU  UA

Уже цього місяця вчителі отримають більшу на 25% зарплату

За попередніми підрахунками Міністерства освіти і науки України очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7600 гривень. Про це розповіла Міністр освіти і науки України, повідомили в прес-службі МОН Україні.

«На засіданні Уряду прийнято 2 постанови, що врегульовують збільшення зарплат для вчителів. Зокрема, ми збільшили граничний розмір надбавки для вчителів до 30%», – розповіла Лілія Гриневич.

Розміри максимальної надбавки педпрацівникам зростають від 20% до 30%. Також  встановлено нижню межу такої надбавки – не менш як 5%.

Не менше 20% надбавки мають отримувати: вчителі шкіл, в яких навчання в початкових класах здійснюється за стандартами Нової української школи та вчителі української мови і літератури шкіл з навчанням мовами національних меншин.

З 1 вересня 2018 року збільшення зарплати обов’язково має бути поширено не лише на педагогів, що отримують зарплату за кошти держбюджету, а й усіх педагогів, зокрема тих, що отримують зарплату з місцевих бюджетів – вихователі дитсадків, майстри у професійно-технічних навчальних закладах та інші.Комментарии