RU  UA

Чудеса творимо ми самі

Регіональний Новорічно - різдвяний огляд - конкурс «Відкрийте серце новорічним чудесам», заснований народним депутатом України А.В. Мартовицьким в 2015 році, і проводиться в м. Павлоград, Тернівка, Першотравенськ та Павлоградському районі, вже став традиційним. Причому, з кожним роком його формат змінюється, вводяться нові номінації, збільшується кількість учасників.
       У 2018 році, конкурс, який стартував ще в середині грудня минулого року, має 11 номінацій! Крім новорічного прикрашання фасадів будівель, багатоповерхівок і будинків приватного сектора, інтер'єру приміщень, головних новорічних ялинок міст і сільських рад (громад), в нинішньому конкурсі - огляді беруть участь і творчі колективи з новорічно - різдвяними народними піснями, колядками, щедрівками, театралізованими виставами, художники зі своїми малюнками на відповідну тематику, майстри народної творчості з інсталяціями, мотанками і іншими творами народного творчества. Адже Конкурс - огляд «Відкрийте серце новорічним чудесам», по суті своїй, і покликаний дарувати радість людям, демонструвати, наскільки талановитий наш народ, здатний зберігати культурну творчу спадщину своїх предків, розвивати його і передавати кращі свої традиції прийдешнім поколінням. І, треба зазначити, що кожен новий конкурс залучає все більшу кількість учасників, відкриває нові таланти, привносить різноманітність в його проведення.
        Засновник конкурсу - народний депутат України А.В. Мартовицький - завжди з великим інтересом стежить за його проведенням, намагається ще до фіналу і нагородження переможців особисто познайомитися з учасниками, їх роботами, творчими знахідками і незвичайними, дуже красивими і креативними рішеннями.
         9 і 10 січня Артур Володимирович був гостем кількох навчальних закладів  - учасників Конкурсу в різних номінаціях міст Павлоград, Першотравенськ та села Троїцьке, Павлорадского району. Зустрівся з керівниками цих установ, педагогами, школярами. І, в черговий раз, із задоволенням спостерігав за активним ходом підготовки до фіналу Конкурсу, оглядав експозиції та навіть дивувався новизні підходів до їх оформлення. А на питання «хто краще?» Посміхався, але не відповідав, так як прийняття рішень про переможців і призерів беруть члени журі, в роботу яких, згідно з Положенням про конкурс, народний депутат втручатися не має права.
          Під час відвідин установ Артур Володимирович привітав їх керівників, педагогів і учнів з різдвяними святами, побажав всього найкращого і вручив Благословенні Грамоти Предстоятеля української Православної церкви митрополита Онуфрія і Митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Владики Іринея з їх привітаннями та найкращими побажаннями.
          Відмінністю цього конкурсу є і те, що його фінали пройдуть окремо для учасників м. Павлоград, Тернівка, Першотравенськ та Павлоградського району. А кращі з учасників, за рішеннями журі, отримають заслужені Дипломи та призи від народного депутата.Комментарии