RU  UA

Павлоградців запрошують на обговорення щодо перейменування Дніпропетровської області в Січеславську

Вже кілька років на Дніпропетровщині ведуть розмови про перейменування області.

 

Тепер черга павлоградців висловити свої думки. 19 квітня о 17:00 у Центральній бібліотеці відбудуться громадські обговорення на тему «Перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську».

Засідання відбудеться на ініціативи Коаліції ГО «Громадська підтримка Січеславська ТАК», повідомили в прес-службі Павлоградської міськради.

«Січеславська - саме така назва є найоптимальніша, адже обґрунтована історично, етнографічно та соціально-економічно. Територія сучасної Дніпропетровщини – це класичний козацький край. З восьми Запорозьких січей п'ять були на території сучасної Дніпропетровщини. У 2014 році сучасне місто Дніпро та область стали форпостом українства на сході, забили осиновий кілок у просування так званої «руської весни», - кажуть представники Коаліції ГО.

Активісти відзначають, що керівництво області до таких змін готове, а перейменування вважають логічним завершенням процесу декомунізації.

Тож громадські активісти сподіваються на безпосередню підтримку та всебічне сприяння ініціативи перейменування.Комментарии