RU  UA

Дорожчає все: на скільки підскочили ціни харчів та послуг на Дніпропетровщині

Подешевшав лише невеликий перелік продуктів харчування.

 

Ціни харчів на споживчому ринку області у квітні цього року зросли на 1%, у порівнянні з попереднім місяцем. А з початку року ціни збільшились на майже 5%. Про це повідомили в Головному управлінні статистики в Дніпропетровській області.

Найбільше, на 7%, подорожчали овочі. М’ясо та м’ясопродукти, хліб, кисломолочна продукція, макаронні вироби та безалкогольні напої «набрали» в ціні 2,3%.

Ті, хто полюбляє гречку, фрукти, яйця, цукор, сало, маргарин та молоко відчули, що ціни «впали» майже на 8%. Це підтверджують і спеціалісти статистики.

Комуналка теж дорожчає. За даними ГУ статистики, збільшення тарифів на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2% в основному спричинено підвищенням тарифів на водопостачання та каналізацію.

Хоч за Конституцією медицина для українців є безкоштовне, все ж ціни на послуги там зростають. На Дніпропетровщині у сфері охорони здоров’я ціни підвищилися на 0,5%. Зокрема, на послуги лікарень – на 0,9%, фармацевтичну продукцію – на 0,5%, амбулаторні послуги – на 0,2%.Комментарии