RU  UA

З настанням осені в Павлограді і районі зросла кількість пожеж в житловому секторі

Зниження температури повітря змушує мешканців приватного сектору обігрівати своє житло за допомогою пічного опалення. Однак не всі дотримуються правил пожежної безпеки, внаслідок чого і зростає кількість пожеж.

Ось, наприклад, лише 6 жовтня павлоградські рятувальники здійснили шість виїздів на ліквідацію пожеж в приватних житлових будинках Павлограда та Павлоградського району. Внаслідок однієї з пожеж постраждала дитина.

Як повідомив начальник Павлоградського міськрайонного управління ДСНС України в Дніпропетровській області Олександр Миславський, всі займання виникли через порушення правил експлуатації пічного опалення та необережне поводження з вогнем власниками помешкань.

"Як тільки знижується температура навколишнього середовища, одразу ж збільшується кількість пожеж у житловому секторі. Шановні громадяни! Закликаю Вас дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки в своїх оселях. А також, будьте обачними та не проходьте осторонь чужої біди. Якщо ви стали свідком пожежі, не зволікайте та одразу викликайте рятувальників за номером 101 з будь-якого телефону", – говорить Олександр Миславський.

Нагадаємо, що з початку 2018 року на території обслуговування рятувальників Павлограда на пожежах загинули 9 чоловік.

Читайте також: Хлопчик, який отримав опіки під час пожежі на Павлоградщині, знаходиться в обласній лікарніКомментарии