RU  UA

В Павлограді похилі студенти Університету III покоління розпочали навчання (ФОТО)

При інтернет-центрі бібліотеки ім. Г. Світличної запрацювали курси з комп’ютерної грамотності для людей похилого віку в рамках проекту "Університет третього покоління". Це вже третя група у 2018 році, і заняття в ній щовівторка відбуватимуться до кінця грудня.

"Під час першого заняття літні студентки познайомилися з комп’ютером, дізналися про операційну систему, з якою вчитимуться працювати, побачили, чим візуально відрізняються файли, ярлики і папки. Чарівні пані вперше взяли до рук комп’ютерні мишки, щоб навчитися створювати папки на робочому столі, відкривати та видаляти їх", – розповіли в центральній міській бібліотеці.

Кожна людина похилого віку може стати студентом Університету третього покоління. Для цього достатньо записатись на навчання в терцентрі за адресою: м. Павлоград, вул. Робоча (Пролетарська), 136.

Навчання в Університеті третього покоління – ефективний спосіб профілактики депресій у людей похилого віку. Участь в учбовому процесі допомагає людині крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелекті, і що головне – цікаво проводити дозвілля перебуваючи на пенсії.Комментарии