RU  UA

«Павлоградтеплоенерго» візьме участь у масштабних навчання на випадок надзвичайних ситуацій

На Дніпропетровщині пройдуть масштабні навчання з цивільного захисту. Область відпрацьовуватиме дії у випадку виникнення надзвичайних ситуацій – у мирний час та особливий період. Про це під час прес-конференції  розповів начальник управління цивільного захисту Сергій Коваленко.

"Це планові навчання, – розповів Сергій Коваленко. – Про початок навчань сповістять сирени, що лунатимуть в різних куточках області 16 жовтня о 9:35. Почувши їх, слід діяти за стандартною схемою: увімкнути радіо або телевізор та прослухати повідомлення. Далі – слідувати інструкціям".

Навчання будуть проходити в два етапи. На першому відпрацьовуватимуть дії у разі надзвичайної ситуації у мирний час. За легендою, зруйнується водозливна гребля Кременчуцької ГЕС.

На другому етапі тренуватимуть перехід від мирного часу до режиму особливого періоду.

До навчань приєднаються великі підприємства та установи області – Придніпровська ТЕС, Нікопольська міська стоматологічна поліклініка, "Дніпрометиз", "Павлоградтеплоенерго", "ЄВРАЗ Суха Балка" та інші.

Командно-штабні навчання проходитимуть із 16 до 18 жовтня. Як впоралася Дніпропетровщина із поставленими задачами, перевірятиме комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій.Комментарии