RU  UA

В дитсадках Павлограда з наступного року планують запровадити аутсорсинг

Раніше в дитсадках була заборонена система харчування аутсорсинг. Це коли послуги з організації харчування передають на підставі договору приватній фірмі. І вже її представники розробляють меню та організовують процес харчування. Нещодавно відбулись зміни в законодавстві і тепер аутсорсинг дозволений в дитсадках.

Про це розповів мер Павлограда в ході прес-туру з журналістами.

Відділ освіти вже опрацьовує питання запровадження аутсорсинг в дитсадках міста.

«Треба розуміти, якщо у школі дитина харчується один раз, то в садочку – триразове харчування. І ця вартість повинна бути не 13,50 грн, як зараз виділяється з міського бюджету, а більше», – розповіла начальник відділу освіти міста Ірина Дем’яненко.

Мер додав, що в садочках, при запровадженні аутсорсингу частину коштів сплачуватимуть батьки, а частина виділятиметься з міського бюджету.

«Будемо домовлятись з батьками. Частково витрати будемо покривати з міського бюджету, а щось повинні сплачувати батьки. Це ваші діти і батьки теж повинні нести відповідальність за своїх дітей», – говорить мер.

Зараз в дитячих садочках за харчування 60% оплачують батьки, а 40% – з міського бюджету.

Нагадаємо, що з початку 2018 року більшість шкіл Павлограда уже переведені на аутсорсинг. У мерії кажуть, що така система харчування заощаджує кошти міського бюджету, оскільки гроші на зарплату працівникам їдалень, закупку, модернізацію обладнання тощо виділяє вже аутсорсингова компанія.Комментарии