RU  UA

Зеленим туризмом на Павлоградщині зацікавились греки

Родзинкою Межиріцької громади стає зелений туризм – на території ОТГ знаходяться три майдани та п’ять криниць. Одним з майданів зацікавилися греки. Зараз вони розробляють туристичний маршрут "Греція – Одеса – Дніпропетровщина", проте для реалізації проекту необхідно спочатку привести до ладу відповідну територію ОТГ.

Про це розповів голова Межиріцької ОТГ Олександр Луценко, повідомляє Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування.

У Булахівці, що входить до громади, наступного року планують створити туристичний центр для потреб розвитку туризму в громаді. Місцевими екологами створені екологічні стежки у лісах Булахівського старостинського округу. На їх шляху лісні Джерела.

Межиріцькій об’єднаній територіальній громаді нещодавно виповнився один рік з моменту утворення, проте за цей час спільними силами громада досягла неабияких успіхів у розвитку інфраструктури та туризму.

Також зараз в Межиріцькій ОТГ проводиться конкурс на опорний заклад громади, будується Центр надання адміністративних послуг, а наступного року планують збудувати центр безпеки.

Громада налічує 12 населених пунктів, у яких проживає понад 7,5 тис. чоловік.Комментарии