RU  UA

У Павлограді серйозно задумалися над відмовою від централізованого теплопостачання

Заборгованість павлоградців за тепло, подорожчання енергоносіїв і нестача коштів на ремонт та модернізацію котелень і теплових мереж – все це змушує владу Павлограда відмовлятись від централізованої системи опалення об’єктів. Про це заявив Павлоградський міський голова.

І це не просто плани, а вже конкретні дії. Адже Рішенням сесії міської ради ще у квітні прийнята "Програма реорганізації системи теплопостачання та застосування альтернативних засобів опалення в окремих районах міста Павлоград".

В місті вже розпочалась поетапна децентралізація системи опалення. Першим кроком виконання Програми стало закриття котелень "Московський квартал" (пров. Комунальний) та "Селище Шахтобудівників-1А" (вул. Ушинського, 1А).

Павлоградцям, які отримували централізоване теплопостачання з вищевказаних котелень, виплачують матеріальну допомогу на встановлення автономного опалення. Для однокімнатної квартири розмір допомоги становить 11 тис. гривень, для двокімнатної – 14 тисяч, для трикімнатної – 17 тисяч і для чотирикімнатної – 19 тис. гривень.

Відмовляючись від централізованої системи опалення об’єктів, влада міста планує переводити їх на альтернативні джерела енергії, зокрема – електроенергію.

Читайте також: Павлограду відмовили в наданні кредиту для погашення боргів за газКомментарии