RU  UA

На Дніпропетровщині утворили «ідеологічно нову структуру» – Службу якості освіти

Державна служба якості освіти (ДСЯО) централізовано відповідає за дотримання якості освіти та освітніх стандартів. Тепер власне представництво буде і в Дніпропетровській області.

Рішення про утворення територіальних органів ДСЯО було прийнято Кабміном 7 листопада, повідомляє прес-служба Міносвіти України.

"Держслужба якості – ідеологічно нова структура. Її основне завдання – не покарання винних, а допомога закладу, керівництву, вчителям у підвищенні якості їхньої діяльності та якості результатів навчання учнів", – йдеться в повідомленні.

В міністерстві зазначають, що фахівці територіального представництва надаватимуть рекомендації щодо організації внутрішньої системи забезпечення якості освіти, проводитиме інституційний аудит, затверджуватиме за результатами експертизи освітні програми шкіл та братиме активну участь у сертифікації педагогічних працівників.

Перші територіальні органи працюватимуть в 6 регіонах: Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Одеській, Харківській областях та Києві.Комментарии