RU  UA

1,5 тижні потому: дружина жорстоко побитого в Павлограді активіста повідомила про його стан

Майже 1,5 тижня минуло від тоді, коли в Павлограді невідомі, чи невідомий, здійснили напад на місцевого активіста Юрія Малімонова. На сьогодні він ще у лікарні, проте його стан вже значно краще.

Про це у Фейсбуці повідомила дружина активіста Ірина Малімонова.

"Зовні зміни колосальні, вже відкрилося око і він дивиться на світ обома очима. Стосовно слуху – поки не можу нічого сказати, бо його потрібно обстежити на обладнанні. А лікар не дозволяє ніяких пересувань,тому що у понеділок стався інцидент – Юрій трошки піднявся декілька разів і на вечір відкрилася кровотеча з носа, яку дуже важко було зупинити. Томографію не роблять з тих самих причин. Боротьба продовжується", – написала Ірина.

Нагадаємо, 29 жовтня близько 11:00 на селищі Шахтобудівників був вчинений напад на місцевого активіста Юрія Малімонова. За словами керівника "Національних дружин" Сергія Тіщенка, Юрію проломили голову кастетом і зламали щелепу.

За повідомленням прес-служби Павлоградського відділу поліції, за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень Юрію, відкрито кримінальне провадження за ст. 121 Кримінального кодексу України.Комментарии