RU  UA

Цьогоріч творчі колективи Павлограда отримали понад 50 нагород Міжнародного рівня

В Міському культурно-дозвільницькому центрі 8 листопада відбулась урочистість з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

В ході святкування слова вітань та подарунки отримали працівники закладів культури, керівники творчих колективів, художники та музиканти, актори, працівники музею, майстри прикладного мистецтва.

"Наші творчі колективи міського культурно-дозвільницького центру та дитячих музичних шкіл відомі далеко за теренами Дніпропетровської області та України, результатом тому є понад 50 перемог Міжнародного рівня тільки в цьому році. Павлоградці пишаються тим, що в місті є театр, трупа якого найменша у світі, а в його репертуарі більш як 50 вистав. Вдячні працівникам історико-краєзнавчого музею, які зберігають славетну історію нашого краю", – розповів зі сцени ведучий.

Раніше День працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначали 23 березня. З 2014-го року, відповідно до Указу Президента України, цей День став відзначатися 9-го листопада, спільно з Днем української писемності та мови.Комментарии