ТЕГИ: #Коронавирус #Выплата пенсий #Субсидии

Фонд Вілкула «Українська перспектива» реалізує в Дніпропетровській області європейський підхід допомоги хворим на діабет

17-09-2020 18:59

«Українська перспектива» Вілкула та медичний волонтерський проект Опора.ЮА реалізують проект допомоги жителям Дніпропетровщини, у яких діагностований діабет. Суть проекту в тому, що люди з діабетом безкоштовно отримають індивідуальний інноваційний браслет. На зручний невеликий силіконовий браслет, який люди будуть носити на руці, буде завдано QR-код. У ньому будуть міститися дані про конкретну людину - вигляді діабету, групі крові, інформація про лікуючим лікаря і близьких, з якими можна зв'язатися в екстреному випадку. Такі браслети використовують в європейських країнах - в кризових ситуаціях інформація на браслеті допомагає медикам оперативно зорієнтуватися і надати необхідну допомогу, коли пацієнт не може сам повідомити інформацію про себе.
Представник Фонду «Українська перспектива» Наталія Начар'ян зазначила, що один з пріоритетів команди Вілкула «Українська перспектива» - підвищити якість медичних послуг і зробити якісну медицину доступною для кожного жителя Дніпропетровщини. «Після перемоги на виборах наші депутати в обласному та місцевих радах заборонять закриття лікарень, яке зараз триває в рамках« медреформи ». Жителі Дніпропетровщини безкоштовно отримають медичні страховки: діти, пенсіонери і бюджетники за рахунок обласного бюджету, а працівники - за рахунок підприємств. Також повинна ефективно працювати мережа муніципальних аптек з пільговими цінами на ліки для пенсіонерів та малозабезпечених ».
Також Начар'ян акцентувала, що «Українська перспектива» вже шість років системно надає допомогу медичним закладам - ​​набуває обладнання, а в умовах пандемії передала жителям Дніпропетровщини, медикам, педагогам близько мільйона засобів індивідуального захисту
Діабет не тільки є фактором додаткового ризику, а й істотно ускладнює стан заразилися коронавірусів. При цьому в Дніпропетровській області такий діагноз підтверджений у понад 100 тисяч осіб. За останні 10 років кількість дітей, хворих на діабет, збільшилася вдвічі. Всі ці люди знаходяться в зоні підвищеного ризику в умовах пандемії коронавируса. Тому Фонд Вілкула «Українська перспектива» реалізує проект забезпечення хворих на діабет зручними силіконовими браслетами на руку.
Представник «Української перспективи», лікар Сергій Каталунья заявив про необхідність створення в Дніпрі спеціалізованого медичного центру діабету. Мета - полегшити життя дніпрянам, у яких діагностований діабет, зробити комплекс медичних послуг більш доступним.
«Ми плануємо на базі якогось з лікувальних закладів міста зробити центр діабету, де всі пацієнти зможуть отримувати в одному місці допомогу від всіх вузьких фахівців. На сьогоднішній день це неможливо, все вузькі фахівці по цукровому діабету розкидані по різних лікарнях. Ми хочемо зробити, щоб це все було на одній базі. Щоб пацієнт прийшов - отримав якісну діагностику і тут же якісне лікування ».
Представник «Української перспективи», професор медицини Володимир Павлов наголосив, що в Дніпрі необхідно створити «Школу діабету». Тому що люди, яким вперше встановлено діагноз, нічого про нього не знають, виявляються не готові до щоденного жорсткого самоконтролю. «Сьогодні говорять, що діабет - це неінфекційних пандемія, яка захопила весь світ. Є один вихід - це навчання. Потрібно на бюджетній основі створити школу самоконтролю пацієнтів з діабетом і найголовніше - пацієнтів, що мають фактор ризику захворіти на діабет ».
Володимир Павлов зазначив, що в першу чергу роз'яснювальна кампанія повинна бути розрахована на молодь, тому що саме в юності закладаються основи здорового способу життя, відповідального ставлення до свого здоров'я. Також програма повинна бути орієнтована, в тому числі, і на педагогів, які можуть зіткнутися з ситуацією, коли потрібно надати першу допомогу дитині з діабетом.
Наталя Начар'ян зазначила, що представники «Української перспективи» запропонують таку програму всім школам.
Дніпрянка Юлія Назаренко розповіла, що після того як за допомогою Фонду Вілкула «Українська перспектива» отримала браслет для свого родича, хворого на діабет, в родині стало менше приводів переживати.
«Цей браслет необхідний людям, які хворіють на цукровий діабет. Не дай Бог, з ними щось відбувається на вулиці - вся інформація про людину в цьому браслеті. Це важливо для того, щоб медики могли надати допомогу. І з родичами в разі потреби зможуть зв'язатися ».Новини Павлограду

  Вчера

 1. 12:32
 2. 11:18
 3. 09:52
 4. 22-10-2020

 5. 13:44
 6. 10:58
 7. 09:11
 8. 07:39
 9. 21-10-2020

 10. 18:23
 11. 15:20
 12. 12:15
 13. 10:49
 14. 09:30
 15. 20-10-2020

 16. 13:56
 17. 09:20
 18. 19-10-2020

 19. 12:54
 20. 11:37
 21. 09:29
 22. 18-10-2020

 23. 17:15
 24. 16-10-2020

 25. 19:41
 26. 18:07

Больше новостей