ТЕГИ: #Коронавирус #Выплата пенсий #Субсидии

КП Тернівське житлово-комунальне підприємство - серед найкращих в Дніпропетровській області

21-03-2021 10:43

Цієї неділі, 21 березня, в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Цьогоріч через карантин урочистості в Тернівці були відмінені.

Однак в Дніпрі на честь професійного свята працівників ЖКГ відзначили кращі комунальні підприємства області.

"Дозвольте від імені облдержадміністрації, департаменту житлово-комунального господарства та будівництва привітати вас з професійним святом. Завжди виникає питання в складні часи - коли в країні йде війна, пандемія, економічна та політична кризи: як вдається комунальним підприємствам виживати і працювати? Адже сьогодні будуються та ремонтуються водоводи, дороги, відновлюються та створюються парки і сквери, оновлюється рухомий склад транспорту, подається в оселі тепло, працюють цілодобово аварійні служби. Все це завдяки вам - працівникам житлово-комунальних підприємств", - привітав комунальників заступник начальника департаменту ЖКГтаБ Дніпропетровської ОДА Володимир Верхотурцев.

За результатами щорічного конкурсу, КП "Тернівнівське житлово-комунальне підприємство" (директор Гамлет Мамедов) стало кращим комунальним підприємством Дніпропетровської області. Підприємство отримало відповідну подяку та нагороду (кубок) від департаменту ЖКГтаБ ДніпроОДА.

А також Федерація профспілок України за значний особистий внесок у захист соціально-економічних прав та з нагоди професійного свята нагородила особисто директора комунального підприємства Гамлета Мамедова.

"Для нас це велика честь - отримувати такі нагороди щорічно. Важливо, що ця нагорода - оцінка всього колективу нашого комунального підприємства, що працює на благо міста та тернівчан", - каже директор КП "ТЖКП".

Зазначимо, сьогодні в «ТЖКП» працює півтисячі робітників, завдяки яким в оселях тернівчан тепло та затишне, а місто охайним та комфортним.

Загалом своє професійне свято На Дніпропетровщині сьогодні відзначає понад 30 тисяч працівників сфери комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Для Тернівки – честь, бути та залишатись кращим комунальним підприємство Дніпропетровщини всі 18 років діяльності КП «ТЖКП».

Для довідки: КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство» було створено 15 вересня 2003 року, як підприємство, що надає комплексні послуги населенню міста Тернівка. До сфери обслуговування КП входять послуги з постачання теплової енергії, послуги з поводження з твердими побутовими відходами, з централізованого водопостачання і водовідведення, ритуальні послуги, перевезення пасажирів та інші.

Комунальне підприємство Тернівки налічує 18 дільниць та підрозділів.

Обслуговує:

43,7 км теплотрас;

60 км трас водопостачання;

69,2 км каналізаційних трас;

75,5 км доріг;

68,9 км ліній електропостачання.