ТЕГИ: #Коронавирус #Выплата пенсий #Субсидии

Юні баскетболісти Західного Донбасу набиралися досвіду у команд Супер-ліги

21-03-2021 17:01

Видовищну та захоплюючу гру команд Супер-ліги з баскетболу на власні очі побачили 36 юних спортсменів з Павлограду, Тернівки та Троїцької ОТГ. За грою між кращими баскетбольними клубами України – "Прометей" та "Запоріжжя" юнаки та дівчата з Західного Донбасу спостерігали з трибун спорткомплексу у місті Кам’янське. Враження, кажуть, захоплюють.

"Це був дуже крутий матч. Я отримав дозу позитивних емоцій, були дуже гарні моменти. Гравці грали дуже шикарно, по-європейськи", - каже Владислав Кравченко, вихованець ФСК ім. Шкуренка м. Павлоград.

"Хороша гра, дуже сильні емоції відчуваєш під час перегляду матчу", - ділиться враженнями ще одна вихованка ФСК ім. Шкуренка Ангеліна Емець.

Мешканець Павлограда Вадим Земляков каже, що після такої гри з’являється ще більше бажання розвивати спорт в Західному Донбасі: "Прекрасна гра, прекрасний зал, прекрасні емоції. Таку команду хочемо створити в місті Павлоград".

Організатор поїдки на гру Супер-ліги з баскетболу до Кам’янського Олексій Борисенко підкреслив важливість таких заходів. Як професійний спортсмен та президент Федерації баскетболу в Павлограді, Борисенко зазначає – спостерігаючи за грою такого рівня, юні баскетболісти черпають не тільки теорію, а й ще більше занурюються у світ спорту. Такі видовищні ігри дають натхнення для майбутніх перемог.

"Хочеться одразу ж подякувати Володимиру Михайловичу Дубинському за надану нам можливість. Наші зустрічі стають традиційними. Тому спасибі велике йому, дякую за увагу всьому адміністративному корпусу клубу. За те, що наші діти мають можливість спостерігати цю гру на власні очі. У перерві між таймами ми з тренерами обговорювали можливі шляхи вирішення в ситуації, що склалася, пов'язану з карантином і обмежувальними заходами. Попереду нас чекає велика, цікава і плідна робота. Хлопці та дівчата наситилися позитивними емоціями, тому попереду нас чекає тільки перемога", - зазначає Олексій Борисенко.

Олексій Борисенко впевнений, такі заходи з популяризації спорту повинні організовуватися постійно. Приклад успішних спортсменів для підростаючого покоління Західного Донбасу – це перш за все прагнення досягати мети без шкідливих звичок, негативного впливу вилиці та соціальних мереж.

"Враження від цієї поїздки просто неімовірні. Наші юні спортсмени в захваті від гри. Для них це неоціненний досвід та мотивація на майбутнє. Хочеться висловити велику вдячність президенту Федерації баскетболу міста Павлоград, депутату Дніпропетровської обласної ради Борисенку Олексію Володимировичу за організацію цієї поїздки. Саме такі заходи є основною метою для популяризації та сприяння розвитку спорту в Західному Донбасі", - зазначає павлоградка Юлія Коновалова.